Home 

polobotka s výztuhou ve špičce a podrážce (S1P)

  Filtr podle značek | zrušit | zobrazeno 82 produktů

  Seřadit podle ceny | vzestupně | sestupně | zrušit

Zobrazení:  velké obrázky malé obrázky bez obrázků  
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 • Bezpečnostní polobotka Firlow S1P G1186

  Bezpečnostní polobotka Firlow S1P G1186

  Celokožená polobotka z hovězí usně, decentní akcenty v oranžové barvě, oblast kotníku s pohodlným polstrováním, stélka z netkané textilie a molitanu pro měkčí došlap, podešev PU2D je nepíšící, odolná proti olejům, pohonným hmotám a kontaktnímu teplu do 110C, dobrá přilnavost k povrchu, ocelová špička a planžeta proti propichu, vhodná pro stavebnictví.

  Obvykle do týdne

  317,21 Kč bez DPH
  383,82 Kč s DPH
 • Bezpečnostní polobotka Jucar S1P 35100

  Bezpečnostní polobotka Jucar S1P 35100

  Polobotka s vyztuženou špičkou a planžetou proti propichu, z barvené lícové kůže PUR protiskluzová podešev, polstrovaný límec pro pohodlné nošení, dvojí prošití v přední části pro lepší pevnost v tahu.

  Obvykle do týdne

  557,00 Kč bez DPH
  673,97 Kč s DPH
 • Bezpečnostní polobotka Tirso S1P 35120

  Bezpečnostní polobotka Tirso S1P 35120

  Polobotka s vyztuženou špičkou a planžetou proti propichu, s perforovaným svrškem ze štípenky, PUR protiskluzová podešev, polstrovaný límec pro pohodlné nošení, dvojí prošití v přední části pro lepší pevnost v tahu.

   

  Obvykle do týdne

  618,00 Kč bez DPH
  747,78 Kč s DPH
 • Bezpečnostní polobotka Arno S1P 35130

  Bezpečnostní polobotka Arno S1P 35130

  Polobotka s vyztuženou špičkou a planžetou proti propichu, s perforovaným svrškem ze štípenky, PUR protiskluzová podešev, polstrovaný límec pro pohodlné nošení, dvojí prošití v přední části pro lepší pevnost v tahu.

   

  Obvykle do týdne

  618,00 Kč bez DPH
  747,78 Kč s DPH
 • Bezpečnostní polobotka Viagi S1P VIAGISPGV

  Bezpečnostní polobotka Viagi S1P VIAGISPGV

  DOPRODEJ

  Kvalitní bezpečnostní polobotka nemagnetická, bez kovových součástí se zpevněnou kompozitní bezpečnostní špičkou.Svrchní vrstva-semišová štípenková kůže a "MESH" polyester.Podšívka polyester.Vložka vyměnitelná, tvarovaná-polyester/EVA.Podešev-vstřikovaný PUR s dvojitou hustotou.Barva šedá-zelená.

  DOPRODEJ!
  Podrobnější informace: upload/File/OBUV%20VIAGI.pdf

  Do vyprodání zásob

  1176,00 Kč bez DPH
  1422,96 Kč s DPH
 • Bezpečnostní polobotka Viagi S1P ESD VIAGIEPNR

  Bezpečnostní polobotka Viagi S1P ESD VIAGIEPNR

  Kvalitní bezpečnostní ESD polobotka nemagnetická, bez kovových součástí se zpevněnou kompozitní bezpečnostní špičkou. Certifikace ESD. Svrchní vrstva-semišová štípenková kůže a "MESH" polyester.Podšívka polyester.Vložka vyměnitelná, tvarovaná-polyester/EVA.Podešev-vstřikovaný PUR s dvojitou hustotou.Barva černá-červená.

  Obvykle do týdne

  1104,00 Kč bez DPH
  1335,84 Kč s DPH
 • Bezpečnostní polobotka D-Spirit S1P DSPIRSPNO

  Bezpečnostní polobotka D-Spirit S1P DSPIRSPNO

  Kvalitní bezpečnostní polobotka typu S1P, moderního designu a ergonomie, materiál – hovězí štípenková kůže s meshem nebo semišem, kompozitová špice a planžeta proti propichu, podrážka z polyuretanu a gumy. Barva černá(DSPIRSPNO), šedá(DSPIRSPBG), béžová(DSPIRSPBE).

  Obvykle do týdne

  1183,00 Kč bez DPH
  1431,43 Kč s DPH
  Bezpečnostní polobotka D-Spirit S1P DSPIRSPNO Bezpečnostní polobotka D-Spirit S1P DSPIRSPNO Bezpečnostní polobotka D-Spirit S1P DSPIRSPNO Bezpečnostní polobotka D-Spirit S1P DSPIRSPNO
 • Bezpečnostní polobotka Prism S1P PRISMSPNO

  Bezpečnostní polobotka Prism S1P PRISMSPNO

  Bezpečnostní polobotka s kompozitovou špičkou s odolností 200J, lehčí než ocel, nevede teplo ani chlad, ultra flexibilní kompozitová stélka odolná proti propíchnutí, polstrovaný okraj a jazyk pro lepší komfort nošení, zesílená klenba na podešvy, flexní zóna a V STAB SYSTEM, rychlé šněrování,Horní část: Barvená štípenková kůže. Podšívka: polyamid mesh. Vložka: Vyměnitelná, tvarovaná - polyamid EVA. Podešev: Vstřikovaný PU s dvojitou hustotou.

  Obvykle do týdne

  649,00 Kč bez DPH
  785,29 Kč s DPH
  Bezpečnostní polobotka Prism S1P PRISMSPNO Bezpečnostní polobotka Prism S1P PRISMSPNO
 • Bezpečnostní polobotka Big Boss S1P BIGBOSPNO

  Bezpečnostní polobotka Big Boss S1P BIGBOSPNO

  Bezpečnostní polobotka moderního designu, jen 470g, polstrovaný okraj a jazyk pro lepší komfort, rychlé šněrování, velmi měkká kůže, ultra flexibilní kompozitová stélka odolná proti propíchnutí, kompozitová vyztužená špička s odolností 200J, lehčí než ocel, nevede teplo ani chlad, SRC podrážka vhodná pro více použití a všechny typy tvrdých podlah v interiéru i exteriéru, protiskluzná.Horní část: kůže a mesh. Podšívka: polyester. Vložka: vyměnitelná - polyester EVA. Podešev: uzavřená – s mono PU hustotou.

  Obvykle do týdne

  1039,00 Kč bez DPH
  1257,19 Kč s DPH
  Bezpečnostní polobotka Big Boss S1P BIGBOSPNO Bezpečnostní polobotka Big Boss S1P BIGBOSPNO
 • Bezpečnostní polobotka Strategy S1P STRATSPNO

  Bezpečnostní polobotka Strategy S1P STRATSPNO

  Bezpečnostní polobotka moderního designu, jen470g, polstrovaný okraj a jazyk pro lepší komfort, rychlé šněrování, velmi měkká kůže, ultra flexibilní kompozitová stélka odolná proti propíchnutí, kompozitová vyztužená špička s odolností 200J, lehčí než ocel, nevede teplo ani chlad, SRC podrážka vhodná pro více použití a všechny typy tvrdých podlah v interiéru i exteriéru, protiskluzná.Horní část: kůže. Podšívka: polyester. Vložka: vyměnitelná - polyester EVA. Podešev: uzavřená – s mono PU hustotou.

  Obvykle do týdne

  1076,00 Kč bez DPH
  1301,96 Kč s DPH
  Bezpečnostní polobotka Strategy S1P STRATSPNO Bezpečnostní polobotka Strategy S1P STRATSPNO
1 2 3 4 5 6 7 8 9

VÝBĚR DLE:

Aktuality

archiv novinek

Aktuality na váš email

Odhlásit odběr
Facebook